شنبه 28 دی 1398
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید میدانی جمعی از مقامات کشوری و لشکری از سد دز
 

 به گزارش روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، در ادامه بازدیدهای میدانی از وضعیت سدهای خوزستان ، جمعی از مقامات لشکری و کشوری روز چهارشنبه 14 فروردین با حضور در شهرستان اندیمشک ، از سد و نیروگاه دز بازدید کردند.
دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلح نظام ، ضمن بررسی اوضاع سد دز و گفتگو با کارشناسان این شرکت ، با قدردانی از زحمات مجموعه سد و نیروگاه دز گفت : خوشبختانه سدهای خوزستان از جمله کرخه و دز نقش مهمی در مهار سیلاب و جلوگیری از بروز فاجعه داشتند. اما در لرستان سیلاب خسارتهای زیادی برجای گذشته که باید تلاش کنیم از آلام مردم بکاهیم.
در ادامه ، سردار دکترعبداله عراقی ، رئیس اداره امنیت عملیات ستاد کل نیروهای مسلح که از طرف سرلشکر باقری – رئیس کل نیروهای مسلح – جهت بررسی اوضاع به خوزستان سفر کرده است از سد دز بازدید نمود.
سردار عراقی نیز با قدردانی از مدیریت سیلاب در مجموعه سد و نیروگاه دز ، از بسیج تمامی امکانات و تجهیزات ترابری نیروهای مسلح برای کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد.
آقای آقاجری معاونت سیاسی قضایی سازمان بازرسی کل کشور نیز به همراه ممبینی ، رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان ظهر امروز در سد و نیروگاه دز حضور یافته و با مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل نیروگاه دز گفتگو نمودند.
در پایان ، عصر امروز سردار محمد علی جعفری ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت مهدی (عج) خوزستان ضمن بازدید از سد دز و بررسی اوضاع ، در دیدار با مهندس رئوفی نسب و کارشناسان دز ، ضمن قدردانی از مدیریت مناسب و کنترل سیلاب در این نیروگاه گفت : خوشبختانه سدهای بزرگ خوزستان توانستند از وقوع سیلاب شدید جلوگیری نموده تا از وارد شدن خسارت زیاد به پایین دست جلوگیری شود.
وی افزود : سپاه پاسداران با تمام توان و امکانات در حال کمک رسانی به مردم سیل زده بوده و تا آخر در کنار آنها خواهد ایستاد.
 

 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1398/01/15 تعداد دفعات مشاهده    :   116 بار