سه شنبه 13 خرداد 1399
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید بیش از 41000 هزار میهمان نوروزی از سد و نیروگاه دز تا پایان چهارم فروردین

 به گزارش اداره روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، از ابتدای تعطیلات نوروزی ، این مجموعه پذیرای 41000 نفر از بازدیدکنندگان و مسافران نوروزی بوده است.
مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت در این رابطه گفت : با توجه به مسیر کوهستانی و جاده تونلی دسترسی به نیروگاه ، با انجام تمهیدات لازم و فراهم آوردن محیطی امن در طول مسیر بازدید و رعایت کامل مسائل ایمنی ، شرایط بازدید هموطنان عزیز از تأسیسات سد و نیروگاه دز فراهم شده است.
وی گفت : به منظور استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی بیش از یکصد نفر از کارکنان واحدهای مختلف شرکت به صورت سازماندهی شده در قالب ستاد نوروزی ، کار استقبال و مشایعت میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور را انجام می دهند تا خاطره ای خوش از این منطقه بکردر اذهان بازدیدکنندگان ثبت گردد . کارشناسان شرکت نیز با استقرار روی دیواره سد ، پاسخگوی سوالات علاقمندان به سد و نیروگاه دز هستند.
وی افزود : علی رغم اینکه بازدیدهای رسمی این مجموعه از دوم تا دوازدهم فروردین می باشد اما از 25 اسفند با مراجعه گسترده میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور مواجه بوده ایم که به منظور تکریم هموطنان ، پذیرای آنها جهت بازدید از سد و نیروگاه دز بوده
. در چهار روز نخست سال 98 بیش از 41000 میهمان نوروزی از سد و نیروگاه دز دیدن نموده اند که با توجه به برودت هوا در استانهای سردسیر و افزایش مسافران نوروزی خوزستان ، همچنین بازبودن سرریزهای سد که جلوه ای خاص به محیط بخشیده ، این رقم نسبت به سال گذشته افزایش محسوس داشته است.
با توجه به بارندگی های اخیر و موقعیت کوهستانی سد دز ، در صورت بارش های شدید و به منظور رعایت ایمنی ، بازدید سد دز تعطیل خواهد بود.
 

 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1398/01/05 تعداد دفعات مشاهده    :   82 بار