سه شنبه 13 خرداد 1399
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید ائمه جمعه اندیمشک ، خرمشهر، دزفول و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان از سد دز

 به گزارش روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان اندیمشک ، حجت الاسلام موسوی امام جمعه خرمشهر ، حجت الاسلام قاضی دزفولی امام جمعه دزفول و حجت الاسلام محمدزاده رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان ، از سد و نیروگاه دز بازدید و با مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل این شرکت به گفتگو پرداختند.
این دیدار به منظور بررسی وضعیت سد و نیروگاه دز با توجه به سیلابهای پیش رو انجام شد.
مهندس رئوفی نسب در این بازدید به تشریح شرایط و وضعیت سد دز پرداخت و گفت :
هم اکنون بمنظور مهار سیلاب با هماهنگی مقامات مافوق و سازمان آب و برق خوزستان در حال رهاسازی کنترل شده آب هستیم. تمام تلاش ما بعنوان خدمتگزاران مردم در صنعت آب و برق خوزستان این است که با پایش لحظه به لحظه حجم دریاچه و ورودی آب بتوانیم به گونه ای آب را رهاسازی کنیم که کمترین خسارت به مردم پایین دست وارد شود. اما در صورت ورود حجم گسترده آب به دریاچه، ناگزیر به افزایش خروجی آب خواهیم بود.
حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه اندیمشک نیز در گفتگو با خبرنگار صدا و سیما گفت : با توجه به پخش شایعات در فضای مجازی و نگرانی مردم ، از نزدیک در سد و نیروگاه دز حضور یافتیم. از نزدیک شاهدیم که مهندس رئوفی نسب و همه همکاران ایشان بصورت شبانه روزی در تلاش برای گذر از این برهه حساس هستند. خوشبختانه هم اکنون شرایط عادی و آرامش برقرار است.ای کاش مردم عزیز از نزدیک شرایط را ببیند و بدانند مجموعه سد و نیروگاه دز در آمادگی کامل برای مواجه با شرایط دشوار مهار سیلاب قرار دارد.

 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1398/01/11 تعداد دفعات مشاهده    :   121 بار