سه شنبه 13 خرداد 1399
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید وزیر نیرو از سد دز
 

 به گزارش روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو به همراه مهندس محمد حاج رسولیها – مشاور وزیر و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران - و جمعی از مسئولین سازمان آب و برق خوزستان از سد و نیروگاه دز بازدید نمودند.
وزیر نیرو در این دیدار ضمن بازدید از وضعیت سازه و دریاچه سد ، در نشستی با مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز و مدیران و مسئولان این نیروگاه ، به بررسی وضعیت موجود پرداخت.
وزیر نیرو از انسجام و وحدت و مدیریت در سد دز ، همچنین تعامل با مدیران مافوق در سازمان آب و برق خوزستان و نیز مسئولین شهرستان ابراز رضایت و خرسندی نمود.
دکتر اردکانیان با اشاره به پیش بینی ورود حجم زیادی سیلاب به مخزن سدها در روزهای آتی گفت : یکی از نکات روشن مهار سیلاب های اخیر اعتماد مدیران ارشد به مدیران میدانی است. مجموعه سد و نیروگاه دز باید با اولویت پایداری سد ، با رصد بموقع و لحظه به لحظه شرایط ، تابع دستورات مافوق باشد.
وی ابراز امیدواری کرد با همدلی و تعامل مسئولین ، مردم و کشاورزان بتوانیم دست به دست هم داده و از این شرایط حساس عبور کنیم.
وزیر نیرو درادامه ، آمادگی و در مدار بودن نیروگاههای برقابی در تابستان پیش رو را بسیار حیاتی و حائز اهمیت دانست.

    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1398/01/10 تعداد دفعات مشاهده    :   118 بار