یکشنبه 1 مهر 1397
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
جشن بزرگ اعیاد شعبانیه و تجلیل از کارگران نمونه و جانبازان سد و نیروگاه دز

 
در ایام خجسته اعیاد شعبانیه ، جشن بزرگ تجلیل از جانبازان و کارگران نمونه شرکتهای تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز برگزار شد.
این مراسم با حضور دکتر فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه ، مهندس پیمان جهانگیری فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان اندیمشک ، همچنین مدیران ، مسئولین و خانواده های کارکنان شرکت های تولید و تعمیرات سد و نیروگاه دز در محل سینما بوستان برگزار گردید.
سعید رئوفی نسب ، مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز در این مراسم ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تبریک اعیاد ماه شعبان و گرامیداشت روز کارگر ، تلاش و کوشش مجموعه بزرگ شرکت های تولید و تعمیرات سد دز در امر تعمیرات ، نگهداری و بهره برداری را مطلوب و شایسته تقدیر دانست. وی گفت : کسب عناوین برتر ارزیابی عملکرد در سطح نیروگاه های برقابی بزرگ موید این مطلب است و نیروهای انسانی همواره بزرگترین سرمایه ما هستند.
حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه شهرستان اندیمشک نیز با تبریک اعیاد شعبانیه و روز کارگر و همچنین ولادت خجسته حضرت ولیعصر (عج) به سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت : معجزه بزرگ امام زمان (عج) در زمان ظهور جا انداختن خرد جمعی و به کمال رساندن عقل است. عقل جمعی و خرد جمعی به معنای آن است که همه در اجتماع خود را مسئول بدانیم. امروزه در جامعه ما نیز فائق آمدن بر مشکلات با عقل جمعی میسر است. حمایت از کالای ایرانی نیز از نمونه های بارز عقل جمعی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد.
در این مراسم از جانبازان ، همکاران فرزند شهید و همچنین کارگران نمونه با اعطاء لوح و هدایایی تجلیل شد. اجرای مسابقه و اهدای جوایز ، طنز نمایشی و موسیقی سنتی از دیگر قسمتهای این برنامه بود. 
 

 
 
 
 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1397/02/16 تعداد دفعات مشاهده    :   179 بار