یکشنبه 1 مهر 1397
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید بیش از 67هزار میهمان نوروزی از سد و نیروگاه دز تا پایان ششم فروردین 97
 
 

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، از ابتدای تعطیلات نوروزی ، این مجموعه همچون سالهای گذشته پذیرای بازدیدکنندگان و مسافران نوروزی بوده است.
مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت در این رابطه گفت : با توجه به مسیر کوهستانی و جاده تونلی دسترسی به نیروگاه ، با انجام تمهیدات لازم و فراهم آوردن محیطی امن در طول مسیر بازدید و رعایت کامل مسائل ایمنی ، شرایط بازدید هموطنان عزیز از تأسیسات سد و نیروگاه دز فراهم شده است.
وی گفت : به منظور استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی یکصد نفر از کارکنان واحدهای مختلف شرکت به صورت سازماندهی شده در قالب ستاد نوروزی ، کار استقبال و مشایعت میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور را انجام می دهند تا خاطره ای خوش از این منطقه بکر در اذهان بازدیدکنندگان ثبت گردد . کارشناسان شرکت نیز با استقرار روی دیواره سد ، پاسخگوی سوالات علاقمندان به سد و نیروگاه دز هستند. همچنین کتابچه و بروشور معرفی سدها و سازه های آبی استان جهت آشنایی بیشتر با فعالیت های سازمان آب و برق خوزستان در اختیار میهمانان نوروزی قرار می گیرد.
قابل ذکر است با آغاز تعطیلات نوروزی از 29 اسفند تا کنون بیش از 67هزار نفر از گردشگران نوروزی و کاروان های راهیان نور از سد و نیروگاه دز دیدن نموده اند. 
 
 

 
 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1397/01/04 تعداد دفعات مشاهده    :   182 بار