جمعه 8 اردیبهشت 1396
صفحه اصلی > آخرين اخبار - جزئيات اخبار
بازدید بیش از 157 هزار نفر مهمان نوروزی از سد و نیروگاه دز


 به گزارش اداره روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز ، این شرکت در ایام نوروز میزبان بیش از 157 هزار میهمان نوروزی بوده است.
مهندس سعید رئوفی نسب مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز گفت : اگرچه نیروگاه دز هرساله میزبان بیش از یکصد هزار نفر میهمان و گردشگر نوروزی می باشد اما نوروز امسال با استقبال بی سابقه میهمانان ، گردشگران و کاروان های راهیان نور مواجه شدیم که در نهایت 157585 نفر بازدید کننده از سد دز دیدن نمودند.
این رقم نسبت به سال گذشته افزایشی 28 درصدی داشته است و در تمام ادوار گذشته بی سابقه بوده است.
مهندس رئوفی نسب افزود : برودت هوا در مناطق سردسیر کشور و افزایش میهمانان نوروزی خوزستان ، جاذبه های گردشگری سد دز از جمله مسیر کوهستانی پرپیچ و خم و 6 کیلومتر جاده تونلی ماشین رو ، رضایت مندی مهمانان سالهای گذشته و افزایش آگاهی هموطنان از نقش سد و نیروگاه دز در پایداری شبکه و مهار سیلاب های مهیب از عواملی است که در افزایش تعداد بازدیدکنندگان نقش داشته است.
رئوفی نسب در ادامه گفت : علی رغم اعلام زمان بازدید از دوم تا دوازدهم فرورودین ماه و از ساعت 8 الی 17 ، عملاً از روز 25 اسفند با حضور گسترده میهمانان نوروزی روبرو شدیم و بمنظور تکریم هموطنان و با فراهم آوردن شرایطی امن و ایمن ، استقبال شایسته از آنها بعمل آمد.
از روز پنجم فروردین با آرام شدن شرایط جوی خیل بازدیدها بیشتر شده و در روز یازدهم فروردین با تعداد 15 هزا و 50 نفر بازدید کننده به اوج خود رسید که اعضای ستاد نوروزی با سعه صدر و سختکوشی درخدمت مهمانان بوده اند تا به نحو شایسته معرف خدمات ارزنده صنعت آب و برق خوزستان باشند.
گفتنی است بمنظور استقبال از مهمانان نوروزی 100 نفر از کارکنان واحدهای مختلف شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز اعم از حراست ، روابط عمومی ، بهره برداری ، خدمات و ... بصورت سازماندهی شده در آماده باش بوده اند.
سد و نیروگاه دز – قدیمی ترین نیروگاه برق آبی کشور - در 23کیلومتری شمال شرقی اندیمشک قرار دارد و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری خوزستان محسوب می گردد.
 
 

 
 
    گروه خبري   :   خبری تاریخ    :   1396/01/15 تعداد دفعات مشاهده    :   65 بار